Co všechno potřebujete vědět před pronájmem schránky?

19. června 2017 v 19:43
Uvažujete nad tím, že si pořídíte bezpečnostní schránku, ale stále si nejste jisti, zda vám bude užitečná a vyplatí se? Určitě se vyplatí zjistit si více podrobností. Můžete zvolit i jinou možnost, kam uložit své cennosti - domácí trezor nebo zamykací šuplík ve skříni. Každá ze zvolených variant má své výhody i nevýhody. Bezpečnostní schránky dnes nabízejí i soukromé společnosti, nemusíte chodit do banky. Když už se pro ni rozhodnete, především si ověřte zkušenosti firmy. Hodně pomáhají i recenze zákazníků.

Kdo vám může pronajmout bezpečnostní schránku?


Dříve byl pronájem bezpečnostních schránek záležitostí výhradně bank. Měly prostor, dostatečné zabezpečení. Dnes už se ale v tomto oboru angažují i soukromé firmy. Jednou z nich je společnost 24SAFE, která funguje již řadu let. Spolupracuje se švédskou firmou GUNEBO, která je světovou špičkou v automatizovaných systémech bezpečnostních schránek.

Společně tak tvoří velmi silnou konkurenci nejen bankám. Jejich zkušenosti i historii si můžete ověřit na jejich webových stránkách. Kromě bezpečnostních schránek nabízejí další služby, které by vás mohly přesvědčit. Ať už jde o pojištění nebo ochranu proti živelným katastrofám.

Jak pronájem schránky funguje?

Zařídit si pronájem není nic těžkého. Stačí navštívit klientské centrum, kde si domluvíte detaily, nastavíte heslo a podepíšete smlouvu. Své věci poté uložíte do schránky ve výdejním terminálu. Nebankovní bezpečnostní schránka je dostupná ve velikostech S až XXL. Nemusíte se tedy bát, že se tam vaše věci nevejdou.

Co si uložit do schránky? Fotografie, šperky, dokumenty, menší předměty, datové disky. Záleží jen na vás. Vše důležité si zaslouží dokonalé zabezpečení. Dostanete se k nim, kdykoliv budete potřebovat. Výdejní terminál je vám k dispozici 24 hodin denně nezávisle na otevíracích hodinách, svátcích nebo dnech volna.

Můžete získat i něco navíc?

Bezpečnostní schránka vám může být užitečná jak pro osobní tak pro pracovní záležitosti. Můžete nastavit disponenturu další osobě. Nebo naopak nastavit vstup pouze na na otisk vašeho prstu. Nonstop přístup už zmíněn byl. Více informací zjistíte na webu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama