I nebankovní schránka je bezpečná

11. září 2018 v 22:39
Hodláte svěřit své cennosti některé z bank nebo si pořídit domácí trezor? A víte, že to jde i jinak? Bezpečnostní schránky totiž nenabízí pouze banky, ale i soukromé společnosti, které jsou stejně solidní a mají možná i lepší služby. Nikdy neškodí malý průzkum všech možností, než si vyberete tu konečnou. Možná zjistíte, že jste řešení měli přímo před sebou. Nebankovní bezpečnostní schránka je ideální řešení jak pro osobní tak pracovní záležitosti

Zvyk nemusí být nejlepší možnost

Když se řekne bezpečnostní schránka, zřejmě vás jako první napadne banka. A dlouho tomu tak bylo, že banky fungovaly jako jediný poskytovatel. Měly prostor a bezpečnostní systém. Problém ale často představovala otevírací doba. Mimo tyto hodiny se nikdo do banky nedostal. I když ty moderní už uměly fungovat i mimo vyměřený čas. Dnes už ale na trhu fungují i soukromé společnosti.

Jednou z nich je společnost 24SAFE. Není na trhu úplným nováčkem, i když o ní nejspíš nevíte. Spolupracuje s firmou Gunebo, jež je světovou špičkou v automatizovaných systémech schránek. To může napovědět mnohé. Hodně také napoví recenze zákazníků.

Výhody nebankovní bezpečnostní schránky

Nebankovní bezpečnostní schránka vám může ušetřit spoustu času. Její pronájem si můžete sjednat po internetu. Pokud nemáte rádi papírování a nebaví vás chodit mezi lidi, ideální řešení. Pak už jen stačí přes vámi zvolený kód do výdejního terminálu a uložit do schránky vše, co potřebujete.

Vyzvednout nebo prohlédnout si je můžete doslova kdykoliv. Nezáleží na tom, zda budou dvě hodiny ráno nebo státní svátek. Terminál je bezbariérový a na 100% anonymní. Nejsou v něm žádné kamery. Kromě toho jsou vaše cennosti pojištěné i proti živelným katastrofám.

Cennosti mimo domov - ano

Možná jste přemýšleli nad domácím trezorem. Ale věřte, že je s ním spousta práce. Pronájem bezpečnostních schránek je mnohem jednodušší. Vždy budete vědět, kde vaše věci jsou a že je o ně dobře postaráno. Těžko byste hledali lepší místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama